Rychlík nebo courák

Jezdíte raději rychlíkem nebo courákem?

Dnešní článek bude o naší rychlé nebo pomalé cestě k Hojnosti.

Kontrola jízdního řádu

Co uděláte, když se chystáte na nějakou cestu a je jedno jestli pojedete vlakem autobusem nebo autem?

Podíváte se na jízdní řád, letecký řád, navigaci. Provádíte taky kontrolu své vlastní cesty životem finančním, vztahovým, ale i zdravotním?

První krok na té finanční cestě by byl: chci v životě víc peněz? Máte dvě možnosti ANO nebo NE. Jedeme dál, jestli jste odpověděli ANO tak další dotaz by měl znít:

Vím přesně, na co potřebuji víc peněz v životě? Protože pokud nebudete vědět, co přesně v životě chcete nemůžete to dostat. Definujte si své PROČ chcete mít v životě víc peněz.

Další zastávka CO?

Už víte, že chcete víc peněz a proč. Právě dojíždíme do zastávky CO, kdy je na řadě otázka: Co proto mohu teď udělat? 

Máte víc možností než jste možná doposud tušili a sice:

 

Sami vidíte, že možností je víc než dost, takže? Záleží jen na vás, zda zůstanete trčet na zastávce CO, nebo pojedete dál.

Jak?

Víceméně jsme si odpověděli již v předchozím textu. Ale na otázku jak to udělat je také jednoduchá odpověď a to: „hlavně postupně, krok po kroku„. Můžete využít jednu možnost, ale také více. Jen si musíte srovnat priority, tzn. určit si kde začnete, co proto můžete udělat a až to dotáhnete do konce, navážete další vybranou možností a tak pořád dokola a dokola. Výsledkem může být spokojená, bohatý člověk 🙂

 

Courákem nebo rychlíkem?

A už jsme zase na začátku, protože všechno se vším souvisí a vše se vzájemně prolíná.

Pokud se opravdu rozhodnete, že chcete změnit svojí finanční situaci, a teď už znáte spoustu možností, je nutné si zvolit rychlost vašeho posunu. Je jasné, že všechno nejde přes noc a vše má svůj čas. Ale znáte to, co nás až tak netlačí jako malé boty, které bychom  museli zout, protože bychom nikam nedošli, tak to budeme snášet klidně dál 🙁

A ten pravý čas nenastane nikdy, dál se budete utápět v nespokojenosti, otáčet každou korunu a odkládat svůj „bohatší život“ až na někdy. Mrzí mě to, ale pokud se rozhodnete žít takto, vaše „někdy“ nikdy nepřijde. Ve stáří se budete litovat a říkat: „že já jsem něco neudělal, mohl jsem si tak užívat, měl jsem tolik možností, tolik informací“.

Jak jste se rozhodli? Pojedete raději rychlíkem nebo courákem?

Rychlík přesně ví kdy a kde má být. Jede nejrychleji, jak je mu dovoleno, nezdržuje se žádnými oklikami, objížďkami ani zbytečnými zastávkami. Frčí jako vítr a jede si za svým cílem.

Courák je víc v klidu, víc se táhne, někdy až jako smrad. Zastavuje v každé vesnici, má své stálejší tempo, ale také nudu. Jízda v něm není tak svěží, zajímavá.

Vyberte si dobře svůj vlak, protože čas se nedá vrátit a je to ta nejdražší komodita na světě.

Jestli si vyberete dostatek peněz budete moct:

  • cestovat kdy a kam chcete
  • pracovat podle vašich představ
  • užívat více volného času s rodinou a přáteli
  • poslat vaše děti na nejlepší školy
  • pomáhat kdy a komu budete chtít
  • plnit si svá přání a sny
  • růst finančně i osobnostně
  • rozvíjet svůj další potenciál
  • neřešit co a kdy si můžete koupit

 

 

Volba je jen a jen na vás♥

Přeji vám rychlý postup k vaší Hojnosti, zábavnou a dobrodružnou cestu životem a držím vám všechny palce.

S úctou Dáda

Přidejte se k nám na facebooku ať vám neuniknou žádné další rady a tipy

 

Jsem průvodce na cestě k pohodě s penězi. Rychlo návody na zbohatnutí přes noc nefungují, ale postup kdy jdete krok za krokem Vám pomůže vytvořit peníze na víc, udržet si je a rozmnožit je. Ráda Vás na této dobrodružné k bohatství doprovodím a moc se na to těším:-).
Komentáře