Reference

Nejdůležitější je Váš růst a spokojenost.

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video
Naďa Sklenářováúčastnila se online konzultací s Dádou

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video
Pavla DuškováAbsolvovala online kur S penězi v pohodě

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video
Dádu jsem poznala před pár měsíci v jednom kurzu. Je to zvláštní, stává se mi to málo kdy a málo u koho, ale u Dády mám pocit, jako bych jí znala celou věčnost. Když nad tím tak přemýšlím, tak to je tím, že je Dáda, tak pohodová a pohotová žena a pozitivní člověk. A to nejen ke mně, ale i k ostatním lidem. A víte, co je nádherné ? Ona má také krásný vztah k penězům. Ano je to tak. A protože to o sobě určitě ví, tak předává lidem informace a rady, a to velmi příjemnou a nenásilnou formou o tom, jak ušetřit nějakou tu kačku na víc. Jak se říká, korunka ke korunce a máš milion. A co se mi na ní také líbí, je to, že dáda bere bohatství nejen to finanční, ale umí si užívat i ostatního bohatství života a to učí i lidi ve své skupince na fb. Doporučuji Dádu všem lidem, kdo hledají ty správné, milé a nenásilné informace a rady, jak získat bohatství, pocit radosti a mít se v životě dobře.
Vladi VavrouškováAbsolvovala online kurz S penězi v pohodě
Ahoj Dádo, Nevěděla jsem co mám od kurzu očekávat a jsem za jeho absolvování moc ráda..některé pasáže si pouštím stále dokola. Začala jsem si uvědomovat spousty věcí a snažím se jít stále dál, což přineslo i nějaké nové možnosti, které doufám přinesou i více peněz,abych byla s penězi v pohodě. Těším se na další tvé kurzy a ještě jednou moc děkuji. Maky
MarkétaProšla Online kurzem S penězi v pohodě
Ahoj Dádi, chválim ťa za to, ako ukazuješ druhým vo FB skupine a pomáhaš im posúvať sa vpred. Si skvelá žena a ďakujem za to ako nás postupne nie, že len učíš , ale ukazuješ cestu aj svojím príkladom... A verím, že mnohým otvaraš 👀 na ceste byť s peniazmi v pohode 👍 Nestíham čítať 📖 a pozerať všetky tvoje príspevky a videa 📽️ vo FB skupine, ale keď sa mi podarí, tak vždy za nimi cítim niekoho, kto chce ostatným pomáhať a robí to s radosťou a nadšením. Vďaka za takých ľudí ako si ty 🙏
Miloš Sopko
S Dádou se rychle ocitnete v pohodě. Je upřímná, moc řečí nenamluví, ale co řekne a slíbí, to platí. Na nic si nehraje a přitom je vidět, kam se vypracovala. Je otevřená v tom, co se naučila a pomáhá i druhým tvořit finanční hojnost. S Dádou víte na čem jste, krok za krokem bez zbytečných oklik předává své zkušenosti. Ukáže vám kudy vede cesta k hojnosti.
Jana Šulová, Autorka relaxačních obrázkůwww.janasulova.cz
Žít svobodný život,ráno vstát, nespěchat do práce a žít bez stresu, každý den podle svých představ. Toto si myslím, že je snem mnoha lidí. Po přečtení Dáščiného eBooku, jsem byla velice překvapená, jak snadno lze toho všeho dosáhnout, ale samozřejmě je k tomu potřeba chuť a snaha změnit, každodenní rutinu. Dáša sepsala vynikající návod, jak si vytvořit ,,Stroj na peníze“, ale nejen to. Díky, ní jsem se dozvěděla, jak využít můj drahocenný čas ve svůj prospěch a zorganizovat si den, tak abych stihla vše důležité a mohla ulehnout do postele s klidnou hlavou. Což je pro mě výhra. ? Doporučuji všem, kteří chtějí ve svém životě projít skvělou změnou k lepšímu, mít dostatek peněz, spoustu času pro svou rodinu, nebo se jen seznámit s novými lidmi a zažít něco nového, si přečíst tento Ebook a vykoušet si ho v praxi. Podle mě je to návod, na spokojený život.
Verča JanečkováPřečetla a používá informace z Penězovodu
Pan Josef Frencl je pro mě osobně jeden z opravdu mála lidí, kteří jsou profesionálem na pravém místě, a to do slova a do písmene! Jeho přístup je skutečně jedinečný. Nemáte pocit, že by vás do něčeho tlačil a nebo vás jakkoli přemlouval. Naopak s opravdu příjemným způsobem vás nejprve pozná a nenásilně vás seznámí s možnostmi, které jsou pro vás skutečně reálné a nejen výhodné. Má na to prostě opravdu talent. Navíc je to zkušený člověk, který ví co dělá a nejde mu jen o vlastní prospěch. Toto je ctnost, kterou ne každý v dnešní době disponuje. Má poklona.
Marek NovákÚčastník konzultace téma práce
Jsou headhuntři, se kterými se setkáte jednou, párkrát si napíšete a pak o nich již nikdy neuslyšíte, protože si Vás zaškatulkují s schovají do šuplíku. Neprojeví zájem. Mezi takové Josef Frencl rozhodně nepatří. Josefa jsem poznal před více jak 6 lety jako jeho klient, kdy mi pomohl při změně zaměstnání. Již tenkrát projevil profesionální přístup k člověku a nikoliv pouze k strukturovanému životopisu. Od té doby jsme spolu pracovali na spoustě výběrů zaměstnanců do firmy. Dovedl mi vždy nabídnout kvalitní a kvalifikované kandidáty. A nejen to. Mnohdy mi profesionální radou pomohl najít východ z temných chodeb personálních problému. Josef je profík se zájmem o člověka a firmy, pro které pracuje, o jejich prospěch a úspěchy. Spojit se s ním je jistě ten správný krok.
Luděk BechyněÚčastník konzultace téma práce
Kurz „Jak naporcovat mamuta“ se mi moc líbil. Naučila jsem se mnoho zajímavých věcí, které, věřím, jsou užitečné nejen pro osobní, ale i můj profesní život. Studijní látka byla dobře rozdělená do modulů, které obsahovaly i příklady z praxe. Dáda byla kreativní, akční, ochotná a milá. Kurz hodnotím pozitivně a doporučuji jeho absolvování. Oceňuji získané znalosti. Všechny tematické celky splnily mé očekávání. Jsem maximálně spokojená. Kurz byl pro mě osobně velký přínos, rozšíření obzorů, nabídka jiného pohledu. Co jsem znala z praxe dostalo smysl, tvar a logiku.
Jarka PolákováAbsolvovala online kurz Jak naporcovat mamuta

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video
Joža Frencl, manžel, parťák, podporovatelAbsolvoval Online kurz Jak naporcovat mamuta

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video
Zuzana Šmidrkalová, autorka projektu Miminko neplakejAbsolvovala online kurz Jak naporcovat mamuta
Dadi dovol, abych ti poděkovala za všechno co jsi mě naučila, tvé semináře, živé vysílání mi moc pomáhají. Řídím se tvými radami a s penězi jsem v pohodě. Vřele a s radostí všem doporučuji těm kdo má pocit, že není finančně v pohodě. Můj finanční život se mění, ze dne na den k lepšímu. Velké díky Dádo
Lenka Valterová
"Krásný deník. Hodně na něm oceňuji nádherné obrázky, které mi pomáhají při ladění se na vděčnost. 💜 A do začátku se hodí i tipy, na jaké oblasti se zaměřit. Myslím, že je to výborný krok na cestě nejen k hojnosti, ale i k větší radosti ze života. 🍀"
Zuzana Šmidrkalová, autorka projektu Miminko neplakejPoužívá a miluje Deník vděčnosti
Dášo, díky moc za e-book. Tolik potřebné informace a všechny na jednom místě. Jsem moc ráda, že se mi dostal do ruky. Po jeho přečtení jsem zjistila, že jsem dělala věci špatně, proto se mi nedařilo. Byla jsem během let zaregistrovaná u několika MLM společností se střídavým úspěchem . Spíše neúspěchem. V tomto e-booku je všechno přesně popsáno krok za krokem. Od výběru společnosti a určení si cíle a snů až po praktické návody, jak se po cestě k nim neztratit. E-book doporučuji každému, kdo si chce vydělat nebo přivydělat peníze a tento systém je mu prozatím neznámý nebo nemá dobré předchozí zkušenosti. Dáša mě provedla systémem MLM „za ruku“ a já jí za to velmi děkuji. Přeji hodně spokojených čtenářů.
Michaela HolínskáPřečetla a používá informace z Penězovodu
Skvěle napsaný e-book i pro úplné začátečníky v MLM. Díky němu vím, jak s MLM začít, jak produkty nabízet a rozšiřovat svoji síť a zároveň, jak sama úplně zdarma získat produkty pro sebe. MLM je perfektní možnost, jak získat pasivní příjem. Zároveň jsem se díky e-booku naučila, jak sama na sobě pracovat, abych si otevřela cestu k větším příjmům. Děkuji.
Marie VavrochováPřečetla a používá informace z Penězovodu