Jak odstranit brzdy peněz a rozjet svou finanční mašinu!

myslenky,_plna_hlava

Máte taky brzdy peněz, nebo frčíte jak po másle?

Představte si, že jste řidičem luxusního auta, šlapete na plyn, motor kvílí, ale nic se neděje a místo toho, aby se vaše auto plynule rozjelo, zůstává stát na místě.

To auto je vaše finanční prosperita a já bych vám ráda poodkryla možnosti jak se zbavit omezení, limitů a brzd peněz, které vás zastavují, spíš přímo brzdí na cestě k bohatství.

Máte-li pocit, že vaše finanční situace je jako to auto s poruchou brzd, nevěšte hlavu, protože v tom nejste sami a rozhodně se to dá vyřešit >>>

Mnoho lidí se cítí ve svém finančním životě jako v kleci, od které nemají klíč. Neustále se potýkají s „brzdami peněz“ a ty je vrací pořád na startovní čáru. Pořád dokola a dokola až do zblbnutí. Tyto brzdy peněz jsem pojmenovala mozkobloky, které nás zastavují, blokují na naší cestě k finanční svobodě.

Co je to ten  „MOZKOBLOK“?

Mozkobloky jsou negativní myšlenky, které nás omezují nejen ve schopnostech vydělávat, ale i v ukládání a investování peněz.

myslenky,_plna_hlava

Přinášejí nám stres, strach a frustraci místo toho, abychom se cítili finančně svobodní a volní.

Brzdy peněz, mozkobloky nejsou ani vidět, ani cítit, neslyšíte je předem a netušíte, kde všude se mohou ukrývat.

Mozkobloky jsou jako přepadové komando. Nikdy nevíte, kdy a kde na vás zaútočí. Jen si můžete být jistí, že to bude v tu nejnevhodnější chvíli.

Jak se mohou projevovat nejčastější mozkobloky?

Mohou se schovávat za myšlenkami typu:

  • nejsi dost dobrá
  • ještě toho nevíš dost
  • „to si nezasloužíš, to je moc“
  • musíš počkat, až na tebe dojde řada
  • „zbláznila si se, to nemůžeš“

Ale jak takové brzdy peněz odstranit?

Existuje spousta technik a každá je vhodná v jiný čas a v jiné situaci. Miluju jednoduchost a tak vám popíšu jednu nejrychlejší a podle mě i nejúčinnější metodu na zastavení mozkobloku.

Technika Argument

Představte si situaci: máte schůzku a uzavíráte obchod, nyní už jen stačí podepsat smlouvu a vám přijde na účet tučná částka. Vaše mysl, ta potvora proradná, ale zaloví v podvědomí a předhodí vám mozkoblok: „to si nezasloužíš, to je moc“.
Je to jako blesk z čistého nebe, jako rána sekerou do hlavy, ale v každém případě vás to paralyzuje, znejistí a vykolejí.

stop_mozkoblokům

Co teď udělat? Pomyslně řekněte své mysli: „budu se tím zabývat 30. února 2099“, ano čtete správně. Schválně jsem použila nesmyslný, neexistující datum. Protože vůbec nezáleží jaké datum si vymyslíte.

Mozek miluje data, odpověď, když je dostane, cítí se uspokojený a nepitvá se dál po podrobnostech.

Takhle jednoduše a rychle můžete odzbrojit svou mysl ve chvíli, kdy vám remcá do života a kazí vám vaše plány.

Je jasné, že to není jediná technika a že je důležité si hlavně rychle uvědomit: „aha, ta mysl, mě chce zase bloknout“ a rychle vybrat techniku, jak ji zahnat do kouta >>>

Takže, pokud vás drží na místě brzdy peněz, mozkobloky, je na čase je odstranit.  Uvidíte sami, jak se vaše finanční situace začne zlepšovat a jak se vaše auto začne plynule rozjíždět.

Myslete na to, že jedinou osobou, která vás může brzdit na cestě k finanční prosperitě, jste vy sami, zbavte se brzd peněz a naplno se rozjeďte k finanční svobodě  >>>.

Ať vám to frčí jako po másle vám přeje Dáda Frenclová

Jsem průvodce na cestě k pohodě s penězi. Rychlo návody na zbohatnutí přes noc nefungují, ale postup kdy jdete krok za krokem Vám pomůže vytvořit peníze na víc, udržet si je a rozmnožit je. Ráda Vás na této dobrodružné k bohatství doprovodím a moc se na to těším:-).
Komentáře