Jsem zkratka, akcelerátor, raketa k finanční a časové svobodě!

Mávám jsem Dáda,

pocházím z chudší rodiny, kdy jsme si moc neužívali, nic moc jsme neměli a dny překypovaly jen povinostmi. Bylo mi smutno a cítila jsem se sama, jen já a úkoly nic víc. Záviděla jsem kámoškám letní prázdniny na chajdě nebo u moře, návštěvy koncertů i rošku praštěné rodiče, pro které nebylo nic hloupé nebo nevhodné. Na nějaké fantazírování, snění nebo přání nebyl čas ani nikdo ke sdílení.

Možná už tady se formovaly rebelské plány a kompletní restart života!

Chtěla jsem být učitelkou a posouvat děti k jejich novým životům a tak to jistil gympl, pak byla v plánu vysoká a kariéra. 
Na střední škole jsme měli za třídní kantorku, která totálně díky svému chování a stylu učení rozbila mé učitelské ambice a sny a tak se vykoká škola nekonala.
Po škole jsem dělala účetní a pak nastal obrovský ZLOM a můj život nabral obrátky:-)

Nabrnkla jsem si sympoše Jožku ♥

Přistěhovala jsem se k němu do domku a začali jsme podnikat. Vlastnili jsme potraviny, trafiky, ale taky občerstvení a zkoušeli všechno, co nám přišlo zajímavé a nové.
Měli jsme odvahu a podnikání mě moc bavilo, milovala jsem prodeje, počítání tržby i zásobování, byla to jízda a začátky naší finanční i životní svobody:-).

Cestovali jsme, užívali si a přišel čas na rodinu a další velké sny a plány.

Společně jsme si užívali naše dvě cácorky a rekonstrukci vlastního domečku.
Věděli jsme, že společně dokážeme všechno, co si umanema a vysníme. V tomto duchu jsme vychovávali i svoje dcerky a tak známky pro nás byly jen čísla a jejich přání a sny jsme podporovaly jak jen to šlo, dnes jsou obě sebevědomé, šťastné dámy, které ví co chtějí a jak to mají udělat:-).

Jožka se během této etapy zamiloval do kariéry headhuntera, kterou dělá dodnes a já mu jak jinak opět stojím po boku.

Jako headhunterský pár jsme byli již 5x nejlepšími v našem regionu i za hranicemie. Milujeme co děláme a předáváme to dál, budujee si stále větší svobodu a užíváme si život na plný plyn:-).

Za 14 let jsme umístili 2387 lidí a uvědomili jsme si, že část z nich nebyla stále spokojena a pořád hledali něco nového a jiného. Něco co by je udělalo šťastnými a mohli být v klidu a v pohodě a plnit si svá přání.

Náš velký sen jsme si užívali.

Postupně jsme začali nakupovat emovitosti a tvořit byty pro spokojené rodiny. Náš větší sen bylo vlastnit nemovitost v zahraničí.
Den, kdy jsme popíjeli vínko na terase našeho apartmánu a užívali si tento výhled mi na 1000% potvrdil, že všechno je možné. Já chudá holka z paneláku vlastním nemovitosti v Čechách i ve Španělsku? To jako vážně, jo vážně a je to pecka, osvobozující, nabíjející a povzbuzující pocit zároveň.

A zrodil se další sen, který teď žiju: "pomáhat ženám ke SVOBODĚ času i peněz."

A tak jsem se opravdu stala pomyslnou učitelkou, průvodkyní ke svobodě finanční i časové. Podporuji ženy, aby se hnuly z bodu A do bodu B, aby vyrostly a posunuly se ke svým přáním a snů. Energeticky dobíjím jejich baterky a pečuji o jejich mysl tak, aby jejich cesta pěkně ubíhala a ony si ji užívaly.